Продукція > PANASONIC > EEF-CD0K220ER
EEF-CD0K220ER
EEF-CD0K220ER Panasonic
ABE0000C69-947491.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 22uF 8volts
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-CD0K220ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEFCD0K220ER Виробник : panasonic SMD
на замовлення 172400 шт:
EEF-CD0K220ER EEF-CD0K220ER Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 22UF 20% 8V SMD