Продукція > PANASONIC > EEF-CD1C4R7R
EEF-CD1C4R7R
EEF-CD1C4R7R Panasonic
ABE0000C69-947491.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 4.7uF 16volt
на замовлення 1858 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-CD1C4R7R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEFCD1C4R7R Виробник : panasonic SMD
EEF-CD1C4R7R EEF-CD1C4R7R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 4.7UF 20% 16V SMD
товару немає в наявності