Продукція > PANASONIC > EEF-CX0D221R
EEF-CX0D221R
EEF-CX0D221R Panasonic
abe0000c49.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Polymer 220uF 2VDC 20%( 7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.015 Ohm 5.1A 2000h 105°C T/R
на замовлення 1450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 723
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 2 V, Ripple Current @ High Frequency: 5.1 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CX0D221R EEF-CX0D221R Виробник : Panasonic Electronic Components ABE0000C49.pdf Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2 V
Ripple Current @ High Frequency: 5.1 A @ 100 kHz
Кількість Ціна
EEF-CX0D221R EEF-CX0D221R Виробник : Panasonic abe0000c49.pdf Cap Aluminum Polymer 220uF 2VDC 20%( 7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.015 Ohm 5.1A 2000h 105°C T/R
Мінімальне замовлення: 20
Мінімальне замовлення: 252
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2 V
Мінімальне замовлення: 6
EEF-CX0D221R EEF-CX0D221R Виробник : Panasonic ABE0000C49-947552.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 220uF 2volt
Мінімальне замовлення: 5
EEFCX0D221R Виробник : panasonic SMD