EEF-FD0K220R Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 8V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 8 V
Ripple Current @ High Frequency: 2 A @ 100 kHz
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 8V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 8 V, Ripple Current @ High Frequency: 2 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEF-FD0K220R
|---|---|---|---|---|---|
| EEFFD0K220R | Виробник : panasonic | SMD |
на замовлення 86200 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
товару немає в наявності |
| EEF-FD0K220R | Виробник : Panasonic |
Aluminium Organic Polymer Capacitors 22uF 8volt |