EEF-SE0E391ER
EEF-SE0E391ER Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 390uF 2.5volt.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-SE0E391ER EEF-SE0E391ER Виробник : Panasonic Electronic Components Description: CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
EEFSE0E391ER Виробник : panasonic SMD
EEF-SE0E391ER EEF-SE0E391ER Виробник : Panasonic Pansonic_07252017_PANAS37618-SE-1197063.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 390uF 2.5volt