EEH-AZSJ181UB
EEH-AZSJ181UB Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM HYBRID 180UF 20% 63V TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.657" (16.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 700 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.5 A @ 100 kHz
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 180UF 20% 63V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.657" (16.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 180 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 700 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.5 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-AZSJ181UB EEH-AZSJ181UB Виробник : Panasonic DMD0000COL92-1141863.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 63VDC 180uF 20% L/S=5mm AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
EEH-AZSJ181UB EEH-AZSJ181UB Виробник : Panasonic Electronic Components 244455 Description: CAP ALUM HYBRID 180UF 20% 63V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 63 V