EEH-ZA1J330V
EEH-ZA1J330V Panasonic Electronic Components
ABA0000C1221.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 255 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 255 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEHZA1J330V EEHZA1J330V Виробник : Panasonic aba0000c1221.pdf Cap Aluminum Polymer Hybrid 33uF 63VDC 20%( 8 X 10.5mm) SMD 0.04 Ohm 1.7A 10000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
EEH-ZA1J330V EEH-ZA1J330V Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1221.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 63 V
Мінімальне замовлення: 3
EEH-ZA1J330V EEH-ZA1J330V Виробник : Panasonic ABA0000C1221.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 33uF 63volt 8X10mm Anti-Vibe AEC-Q200
на замовлення 991 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності