Продукція > PANASONIC > EEH-ZA1J560V
EEH-ZA1J560V
EEH-ZA1J560V Panasonic
aba0000c1221.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Polymer Hybrid 56uF 63VDC 20%( 10 X 10.5mm) SMD 0.03 Ohm 1.8A 10000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 944
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 56 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 270 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-ZA1J560V EEH-ZA1J560V Виробник : Panasonic aba0000c1221.pdf Cap Aluminum Polymer Hybrid 56uF 63VDC 20%( 10 X 10.5mm) SMD 0.03 Ohm 1.8A 10000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
EEH-ZA1J560V EEH-ZA1J560V Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1221.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 56 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 270 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz
Мінімальне замовлення: 500
Мінімальне замовлення: 188
Мінімальне замовлення: 125
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 56 µF
Voltage - Rated: 63 V
Мінімальне замовлення: 3
EEH-ZA1J560V EEH-ZA1J560V Виробник : Panasonic ABA0000C1221.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 56uF 63volt 10X10mm Anti-Vibe AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 940 шт:
Мінімальне замовлення: 120