Продукція > PANASONIC > EEH-ZA1V151V
EEH-ZA1V151V
EEH-ZA1V151V Panasonic
aba0000c1221.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Polymer Hybrid 150uF 35VDC 20%( 8 X 10.5mm) SMD 0.027 Ohm 2.3A 10000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUMHYB 150UF 20% 35V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 27mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 345 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.3 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-ZA1V151V EEH-ZA1V151V Виробник : Panasonic aba0000c1221.pdf Cap Aluminum Polymer Hybrid 150uF 35VDC 20%( 8 X 10.5mm) SMD 0.027 Ohm 2.3A 10000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
EEH-ZA1V151V EEH-ZA1V151V Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1221.pdf Description: CAP ALUMHYB 150UF 20% 35V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 27mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 345 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.3 A @ 100 kHz
на замовлення 294 шт:
Мінімальне замовлення: 149
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 994 шт:
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 294 шт:
Мінімальне замовлення: 136
EEH-ZA1V151V EEH-ZA1V151V Виробник : Panasonic ABA0000C1221.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 150uF 35volt 8X10mm Anti-Vibe AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 4