EEH-ZA1V221V Panasonic
Написати відгук
Description: PANASONIC - EEHZA1V221V - Hybrid-Aluminium-Elektrolytkondensator, vibrationsfest, 220 µF, ± 20%, 35 V, Becher, radial - SMD, tariffCode: 85322200, Produkthöhe: 10.5mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Becher, radial - SMD, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Lebensdauer bei Temperatur: 10000 Stunden bei 105°C, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.02ohm, Produktlänge: -, euEccn: NLR, Kapazität: 220µF, Spannung (DC): 35V, Produktpalette: ZA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktdurchmesser: 10mm, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: -, SVHC: To Be Advised.
EEH-ZA1V221V | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: CAP ALUMHYB 220UF 20% 35V SMDTolerance: ±20% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: Radial, Can - SMD Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm) Mounting Type: Surface Mount Type: Hybrid Operating Temperature: -55°C ~ 105°C Applications: Automotive Ratings: AEC-Q200 ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm) Capacitance: 220 µF Voltage - Rated: 35 V Ripple Current @ Low Frequency: 375 mA @ 100 Hz Ripple Current @ High Frequency: 2.5 A @ 100 kHz |
на замовлення 238 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
Description: CAP ALUMHYB 220UF 20% 35V SMDTolerance: ±20% Packaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: Radial, Can - SMD Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm) Mounting Type: Surface Mount Type: Hybrid Operating Temperature: -55°C ~ 105°C Applications: Automotive Ratings: AEC-Q200 ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm) Capacitance: 220 µF Voltage - Rated: 35 V Ripple Current @ Low Frequency: 375 mA @ 100 Hz Ripple Current @ High Frequency: 2.5 A @ 100 kHz |