Продукція > PANASONIC > EEH-ZA1V270V
EEH-ZA1V270V
EEH-ZA1V270V Panasonic
aba0000c1221.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Polymer Hybrid 27uF 35VDC 20%( 6.3 X 6.1mm) SMD 0.06 Ohm 1.3A 10000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 886 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 27UF 20% 35V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 27 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-ZA1V270V EEH-ZA1V270V Виробник : Panasonic ABA0000C1221.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 35VDC 27uF 105degC VibeProof AEC-Q200
на замовлення 1682 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
EEH-ZA1V270V EEH-ZA1V270V Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1221.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 27UF 20% 35V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 27 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz
на замовлення 840 шт:
Мінімальне замовлення: 3
EEH-ZA1V270V EEH-ZA1V270V Виробник : Panasonic aba0000c1221.pdf Cap Aluminum Polymer Hybrid 27uF 35VDC 20%( 6.3 X 6.1mm) SMD 0.06 Ohm 1.3A 10000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 886 шт:
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 27 µF
Voltage - Rated: 35 V