Продукція > PANASONIC > EEH-ZC1E470V
EEH-ZC1E470V
EEH-ZC1E470V Panasonic
ABA0000C1234-1218024.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25VDC 47uF 20% Anti-Vibe AEC-Q200
на замовлення 381 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Features: Anti-Vibration, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 135 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 900 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-ZC1E470V EEH-ZC1E470V Виробник : Panasonic Electronic Components 51 Description: CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Features: Anti-Vibration
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 135 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 900 mA @ 100 kHz
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Features: Anti-Vibration
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 25 V