EEHZC1J820V
EEHZC1J820V PANASONIC
ABA0000C1234.pdf
Виробник: PANASONIC
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 10.2mm; 82uF; 63VDC; 1.4A; SMD; ESR: 30mΩ; ZC
Type of capacitor: hybrid
Operating temperature: -55...125°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 82µF
Operating voltage: 63V DC
Mounting: SMD
Body dimensions: Ø10x10.2mm
Diameter: 10mm
Height: 10.2mm
Manufacturer series: ZC
ESR value: 30mΩ
Operating current: 1.4A
Capacitors features: high temperature reflow; long life; vibration-proof
Conform to the norm: AEC-Q200
Service life: 4000h
на замовлення 696 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 10.2mm; 82uF; 63VDC; 1.4A; SMD; ESR: 30mΩ; ZC, Type of capacitor: hybrid, Operating temperature: -55...125°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 82µF, Operating voltage: 63V DC, Mounting: SMD, Body dimensions: Ø10x10.2mm, Diameter: 10mm, Height: 10.2mm, Manufacturer series: ZC, ESR value: 30mΩ, Operating current: 1.4A, Capacitors features: high temperature reflow; long life; vibration-proof, Conform to the norm: AEC-Q200, Service life: 4000h.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-ZC1J820V EEH-ZC1J820V Виробник : Panasonic Aluminium Organic Polymer Capacitors 63VDC 82uF 1400mA Vibe proof AEC-Q200