EEH-ZC1K220P
EEH-ZC1K220P Panasonic Industry
ABA0000C1234.pdf
Виробник: Panasonic Industry
Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 80V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 105 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.05 A @ 100 kHz
на замовлення 1400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 80V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 105 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.05 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-ZC1K220P EEH-ZC1K220P Виробник : Panasonic Industry ABA0000C1234.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 80V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 80 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
EEH-ZC1K220P EEH-ZC1K220P Виробник : Panasonic ABA0000C1234-1218024.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 80VDC, 22uF, SMD, Reflow Only