EEH-ZC1K470V
EEH-ZC1K470V Panasonic Electronic Components
ABA0000C1234.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 80V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 36mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 204 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.36 A @ 100 kHz
Features: Anti-Vibration
на замовлення 163 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 80V SMD, Tolerance: ±20%, Features: Anti-Vibration, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 36mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 204 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.36 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-ZC1K470V EEH-ZC1K470V Виробник : Panasonic ABA0000C1234.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 47uF 80volts Anti-Vibe AEC-Q200
на замовлення 2634 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
EEH-ZC1K470V EEH-ZC1K470V Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1234.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 80V SMD
Tolerance: ±20%
Features: Anti-Vibration
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 80 V