EEH-ZE1E331V
EEH-ZE1E331V Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 145°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 145°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 135 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 900 mA @ 100 kHz
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 145°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 145°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 135 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 900 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEHZE1E331V EEHZE1E331V Виробник : PANASONIC ABA0000C1236.pdf Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 10.2mm; 330uF; 25VDC; 900mA; SMD; ESR: 20mΩ; ZE
Mounting: SMD
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...145°C
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x10.2mm
Height: 10.2mm
ESR value: 20mΩ
Operating current: 0.9A
Operating voltage: 25V DC
Service life: 2000h
Manufacturer series: ZE
Conform to the norm: AEC-Q200
Capacitors features: high temperature reflow; long life; vibration-proof
Type of capacitor: hybrid
Capacitance: 330µF
на замовлення 1908 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 808 шт:
Мінімальне замовлення: 2
EEH-ZE1E331V EEH-ZE1E331V Виробник : Panasonic Electronic Components 62 Description: CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V