Продукція > PANASONIC > EEH-ZF1E151V
EEH-ZF1E151V
EEH-ZF1E151V Panasonic
EEH-ZF_V_Type_DS.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25VDC 150uF 20% AEC-Q200 Anti-Vibe
на замовлення 2888 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEH-ZF1E151V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-ZF1E151V EEH-ZF1E151V Виробник : Panasonic Electronic Components EEH-ZF_V_Type_DS.pdf Description: CAP ALUM POLY HYB 150UF 25V SMD
товару немає в наявності