EEH-ZF1V151V
EEH-ZF1V151V Panasonic Electronic Components
EEH-ZF_V_Type_DS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUMHYB 150UF 20% 35V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 23mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 150°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 142.5 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 950 mA @ 100 kHz
на замовлення 356 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUMHYB 150UF 20% 35V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 23mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 150°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 142.5 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 950 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-ZF1V151V EEH-ZF1V151V Виробник : Panasonic EEH-ZF_V_Type_DS.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 35VDC 150uF 20% AEC-Q200 Anti-Vibe
на замовлення 1637 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
EEH-ZF1V151V EEH-ZF1V151V Виробник : Panasonic Electronic Components EEH-ZF_V_Type_DS.pdf Description: CAP ALUMHYB 150UF 20% 35V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 35 V