EEH-ZA1J820V
EEH-ZA1J820V Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 270 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 63V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 270 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-ZA1J820V EEH-ZA1J820V Виробник : Panasonic Electronic Components 34 Description: CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 63 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
EEH-ZA1J820V EEH-ZA1J820V Виробник : Panasonic 34 Aluminium Organic Polymer Capacitors 63VDC 82uF 20% Anti-Vibe AEC-Q200
на замовлення 867 шт:
Мінімальне замовлення: 2
EEHZA1J820V EEHZA1J820V Виробник : PANASONIC ABA0000C1221.pdf Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 10.5mm; 82uF; 63VDC; 1.8A; SMD; ESR: 30mΩ; ZA
Type of capacitor: hybrid
Operating temperature: -55...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 82µF
Operating voltage: 63V DC
Mounting: SMD
Body dimensions: Ø10x10.5mm
Diameter: 10mm
Height: 10.5mm
Manufacturer series: ZA
ESR value: 30mΩ
Operating current: 1.8A