EEHZC1E330R PANASONIC
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - EEHZC1E330R - Hybrid-Aluminium-Elektrolytkondensator, Hybrid-Polymer, 33 µF, ± 20%, 25 V, Becher, radial - SMD
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 5.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Becher, radial - SMD
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Lebensdauer bei Temperatur: 4000 Stunden bei 125°C
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.08ohm
Produktlänge: -
euEccn: NLR
Kapazität: 33µF
Spannung (DC): 25V
Produktpalette: ZC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktdurchmesser: 5mm
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - EEHZC1E330R - Hybrid-Aluminium-Elektrolytkondensator, Hybrid-Polymer, 33 µF, ± 20%, 25 V, Becher, radial - SMD, tariffCode: 85322200, Produkthöhe: 5.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Becher, radial - SMD, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Lebensdauer bei Temperatur: 4000 Stunden bei 125°C, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.08ohm, Produktlänge: -, euEccn: NLR, Kapazität: 33µF, Spannung (DC): 25V, Produktpalette: ZC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktdurchmesser: 5mm, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 2151 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
EEH-ZC1E330R | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 25V SMDTolerance: ±20% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: Radial, Can - SMD Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm) Mounting Type: Surface Mount Type: Hybrid Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: Automotive Ratings: AEC-Q200 ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm) Part Status: Active Capacitance: 33 µF Voltage - Rated: 25 V Ripple Current @ Low Frequency: 55 mA @ 100 Hz Ripple Current @ High Frequency: 550 mA @ 100 kHz |
на замовлення 678 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Aluminium Organic Polymer Capacitors 33uF 25volt AEC-Q200 |
Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 25V SMDTolerance: ±20% Packaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: Radial, Can - SMD Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm) Mounting Type: Surface Mount Type: Hybrid Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: Automotive Ratings: AEC-Q200 ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm) Part Status: Active Capacitance: 33 µF Voltage - Rated: 25 V Ripple Current @ Low Frequency: 55 mA @ 100 Hz Ripple Current @ High Frequency: 550 mA @ 100 kHz |