EET-ED2G181CA
EET-ED2G181CA Panasonic Electronic Components
EET-ED_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180uF 400volts AEC-Q200.
Інші пропозиції EET-ED2G181CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EET-ED2G181CA EET-ED2G181CA Виробник : Panasonic Electronic Components EET-ED_Series.pdf Description: CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
товару немає в наявності
EET-ED2G181CA EET-ED2G181CA Виробник : Panasonic Panasonic_EETED2D102CA-Panasonic-datasheet-2325-1197116.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180uF 400volts AEC-Q200