EET-ED2G331DA
EET-ED2G331DA Panasonic Electronic Components
EET-ED_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 402mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.71 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.44 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 402mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.71 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.44 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EET-ED2G331DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EET-ED2G331DA EET-ED2G331DA Виробник : Panasonic Panasonic_EETED2D102CA-Panasonic-datasheet-2325-1197116.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330UF 400V ELECT TS-ED