Продукція > PANASONIC > EET-HC2E102DA
EET-HC2E102DA PANASONIC
EET-HC Series, xA Type.pdf
Виробник: PANASONIC
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 166mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.2 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.08 A @ 10 kHz.
Інші пропозиції EET-HC2E102DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EET-HC2E102DA EET-HC2E102DA Виробник : Panasonic Electronic Components EET-HC Series, xA Type.pdf Description: CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.2 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.08 A @ 10 kHz