Продукція > PANASONIC > EET-HC2E102EA
EET-HC2E102EA PANASONIC
EET-HC Series, xA Type.pdf
Виробник: PANASONIC
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 166mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.2 A @ 120 Hz.
Інші пропозиції EET-HC2E102EA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EET-HC2E102EA EET-HC2E102EA Виробник : Panasonic Electronic Components EET-HC Series, xA Type.pdf Description: CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.2 A @ 120 Hz