EET-HC2E122DA
EET-HC2E122DA Panasonic Electronic Components
EET-HC%20Series,%20xA%20Type.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1200uF 250volts AEC-Q200.
Інші пропозиції EET-HC2E122DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EET-HC2E122DA EET-HC2E122DA Виробник : Panasonic panasonic_aba0000ce33-1196846.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1200uF 250volts AEC-Q200