Продукція > PANASONIC > EEU-EB1A221SH
EEU-EB1A221SH
EEU-EB1A221SH Panasonic
ABA0000C1024-947657.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VOLTS 220 uF 0.2 AEC-Q200
на замовлення 3351 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEU-EB1A221SH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB1A221SH EEU-EB1A221SH Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0027+EEUEB1A221SH+7+WW Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL