Продукція > PANASONIC > EEU-EB1E331B
EEU-EB1E331B
EEU-EB1E331B Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0027+EEUEB1E331B+7+WW
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 330uF 25volts AEC-Q200
на замовлення 2421 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (8 X 15mm) Radial 5mm 0.255A 10000h 105°C Ammo Automotive AEC-Q200.
Інші пропозиції EEU-EB1E331B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB1E331B EEU-EB1E331B Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0027+EEUEB1E331B+7+WW Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
на замовлення 14 шт:
EEU-EB1E331B EEU-EB1E331B Виробник : Panasonic aba0000c1024.pdf Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (8 X 15mm) Radial 5mm 0.255A 10000h 105°C Ammo Automotive AEC-Q200
на замовлення 850 шт: