Продукція > PANASONIC > EEU-EB2C101SB
EEU-EB2C101SB
EEU-EB2C101SB Panasonic
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 100uF 160VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 100uF; 160VDC; Ø18x20mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 160V DC, Body dimensions: Ø18x20mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -25...105°C, Operating current: 1.06A, Height: 20mm, Diameter: 18mm, Kind of capacitor: low ESR.
Інші пропозиції EEU-EB2C101SB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 100uF; 160VDC; Ø18x20mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 160V DC
Body dimensions: Ø18x20mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -25...105°C
Operating current: 1.06A
Height: 20mm
Diameter: 18mm