EEU-EB2C331
EEU-EB2C331 Panasonic
ABA0000C1024-947657.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 330uF 160VDC
на замовлення 1259 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 160 V, Ripple Current @ Low Frequency: 929.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.69 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEU-EB2C331
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB2C331 EEU-EB2C331 Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1024.pdf Description: CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 160 V
Ripple Current @ Low Frequency: 929.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.69 A @ 100 kHz