EEU-EB2E470
EEU-EB2E470 Panasonic
aba0000c1024.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Lytic 47uF 250V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 0.71A 5000h 105°C Bag
на замовлення 4400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 253
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ Low Frequency: 390.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 710 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB2E470 EEU-EB2E470 Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1024.pdf Description: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ Low Frequency: 390.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 710 mA @ 100 kHz
на замовлення 555 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
EEU-EB2E470 EEU-EB2E470 Виробник : Panasonic ABA0000C1024.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 47uF 250VDC
на замовлення 18 шт:
Мінімальне замовлення: 3
EEU-EB2E470 Виробник : Panasonic ABA0000C1024.pdf 12.5*25/250V47
EEU-EB2E470 EEU-EB2E470 Виробник : Panasonic aba0000c1024.pdf Cap Aluminum Lytic 47uF 250V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 0.71A 5000h 105°C Bag
товару немає в наявності