EEU-EB2E470S
EEU-EB2E470S Panasonic Electronic Components
ABA0000C1024.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ Low Frequency: 390.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 710 mA @ 100 kHz
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ Low Frequency: 390.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 710 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB2E470S EEU-EB2E470S Виробник : Panasonic aba0000c1024.pdf Cap Aluminum Lytic 47uF 250V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 0.71A 5000h 105°C Bag
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 115
EEU-EB2E470S EEU-EB2E470S Виробник : Panasonic ABA0000C1024.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 47uF 250VDC
на замовлення 189 шт:
Мінімальне замовлення: 3
EEU-EB2E470S Виробник : Panasonic ABA0000C1024.pdf 16*20/250V47