Продукція > PANASONIC > EEU-EB2E680S
EEU-EB2E680S
EEU-EB2E680S Panasonic
ABA0000C1024-947657.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 68uF 250VDC
на замовлення 487 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ Low Frequency: 544.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 990 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB2E680S EEU-EB2E680S Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1024.pdf Description: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ Low Frequency: 544.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 990 mA @ 100 kHz
на замовлення 379 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
EEU-EB2E680S EEU-EB2E680S Виробник : Panasonic rdf0000c1272.pdf Cap Aluminum Lytic 68uF 250V 20% (18 X 20mm) Radial 7.5mm 990mA 5000h 105°C Bulk