Продукція > PANASONIC > EEU-EB2G220SB
EEU-EB2G220SB
EEU-EB2G220SB Panasonic
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22uF 400VDC 20%
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400VDC; Ø16x20mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø16x20mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -25...105°C, Operating current: 0.41A, Height: 20mm, Diameter: 16mm.
Інші пропозиції EEU-EB2G220SB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400VDC; Ø16x20mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø16x20mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -25...105°C
Operating current: 0.41A
Height: 20mm
Diameter: 16mm