Продукція > PANASONIC > EEU-EB2W330S
EEU-EB2W330S
EEU-EB2W330S Panasonic
ABA0000C1024.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 33uF 450VDC
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 340 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 680 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB2W330S EEU-EB2W330S Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1024.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 340 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 680 mA @ 100 kHz