EEU-ED2D680B
EEU-ED2D680B Panasonic Electronic Components
ABA0000C1258.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 380 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 950 mA @ 100 kHz
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 380 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 950 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-ED2D680B EEU-ED2D680B Виробник : Panasonic Panasonic_EEU-ED2C101-1196988.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 68uF 200volts AEC-Q200
на замовлення 994 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
EEU-ED2D680B EEU-ED2D680B Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1258.pdf Description: CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 200 V