Продукція > PANASONIC > EEV-EB2D680M
EEV-EB2D680M
EEV-EB2D680M Panasonic
ABA0000C1202-947653.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 68UF 200V ELECT EB SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 68UF 20% 200V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 412.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 750 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEV-EB2D680M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEV-EB2D680M EEV-EB2D680M Виробник : Panasonic Electronic Components EB_Series_Large_Can.pdf Description: CAP ALUM 68UF 20% 200V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 412.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 750 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 200 V