EEV-EB2V100SM
EEV-EB2V100SM Panasonic Electronic Components
EB_Series_Large_Can.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 10UF 20% 350V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 135 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 270 mA @ 100 kHz
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 10UF 20% 350V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 135 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 270 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEV-EB2V100SM EEV-EB2V100SM Виробник : Panasonic ABA0000C1202-947653.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 10UF 350V ELECT EB SMD
на замовлення 294 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
EEV-EB2V100SM EEV-EB2V100SM Виробник : Panasonic Electronic Components EB_Series_Large_Can.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 350V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 350 V