EEV-EB2V330M
EEV-EB2V330M Panasonic Electronic Components
ABA0000C1202.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 350V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 240 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 480 mA @ 100 kHz
на замовлення 225 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 350V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 240 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 480 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEV-EB2V330M EEV-EB2V330M Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1202.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 350V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 350 V