EEV-FC0J331P
EEV-FC0J331P Panasonic Electronic Components
EEV-FC.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 300 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 337.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 450 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Impedance: 300 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 337.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 450 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEV-FC0J331P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEV-FC0J331P EEV-FC0J331P Виробник : Panasonic Electronic Components EEV-FC.pdf Description: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 300 mOhms