EEV-FK0J101UR
EEV-FK0J101UR Panasonic Electronic Components
EEV-FK%20Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 700 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 160 mA @ 100 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Impedance: 700 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 160 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEV-FK0J101UR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEV-FK0J101UR EEV-FK0J101UR Виробник : Panasonic Electronic Components EEV-FK%20Series.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 700 mOhms