EEV-FK1A221P
EEV-FK1A221P Panasonic Electronic Components
EEV-FK%20Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 260 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 300 mA @ 100 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 260 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 300 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEV-FK1A221P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEV-FK1A221P EEV-FK1A221P Виробник : Panasonic Electronic Components EEV-FK%20Series.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 260 mOhms