Продукція > PANASONIC > EEV-FK1E222V
EEV-FK1E222V
EEV-FK1E222V Panasonic
aba0000c1181.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Lytic 2200uF 25V 20% (16 X 16.8mm) SMD 1.8A 5000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 125
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 35 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.35 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEV-FK1E222V EEV-FK1E222V Виробник : Panasonic aba0000c1181.pdf Cap Aluminum Lytic 2200uF 25V 20% (16 X 16.8mm) SMD 1.8A 5000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
EEV-FK1E222V EEV-FK1E222V Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1181.pdf Description: CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 35 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.35 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz
на замовлення 31 шт:
Мінімальне замовлення: 2
EEV-FK1E222V EEV-FK1E222V Виробник : Panasonic ABA0000C1181.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25VDC 2200uF 20% Anti-Vibe AEC-Q200
на замовлення 300 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 35 mOhms