EEV-FK1E331GP
EEV-FK1E331GP
FK-Series_Type-V_Rev_Apr_2016.pdf
Код товару: 83145
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
Ціна
EEV-FK1E331GP EEV-FK1E331GP Виробник : Panasonic Electronic Components FK-Series_Type-V_Rev_Apr_2016.pdf Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
EEV-FK1E331GP Виробник : Panasonic Electronic Components EEE-FK_PAN.pdf Конденсатор електролітичний низькоімпедансний SMD, С, мкФ = 330, Uном, В = 25, Точн, % = 20, Ir = 600 мА, Габ. розм, мм = 8 x 10,2, Імпеданс, мОм = 160, Тексп, °С = -55...+105, Термін експл., г @ T,°C = 5000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 8x
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500