EEV-FK1E332V
EEV-FK1E332V Panasonic Electronic Components
ABA0000C1181.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 33 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.545 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.06 A @ 100 kHz
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 125
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm), Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 33 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.545 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.06 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEV-FK1E332V EEV-FK1E332V Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1181.pdf Description: CAP ALUM 3300UF 20% 25V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 33 mOhms
на замовлення 310 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
EEV-FK1E332V EEV-FK1E332V Виробник : Panasonic ABA0000C1181.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25VDC 3300uF 20% Anti-Vibe AEC-Q200