EEV-FK1E470P
EEV-FK1E470P Panasonic Electronic Components
EEV-FK%20Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 360 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 240 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 360 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 240 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEV-FK1E470P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEV-FK1E470P EEV-FK1E470P Виробник : Panasonic Electronic Components EEV-FK%20Series.pdf Description: CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Obsolete
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 360 mOhms