Продукція > EEV > EEVFK1E471P
EEVFK1E471P
Виробник:
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис EEVFK1E471P
Description: CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 80 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 850 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEVFK1E471P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEV-FK1E471P EEV-FK1E471P Виробник : Panasonic Electronic Components EEV-FK%20Series.pdf Description: CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 80 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 850 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Obsolete
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 80 mOhms