EEV-FK1J220XP
EEV-FK1J220XP Panasonic Electronic Components
EEV-FK%20Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 1.2 Ohms
Ripple Current @ High Frequency: 120 mA @ 100 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 1.2 Ohms, Ripple Current @ High Frequency: 120 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEV-FK1J220XP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEV-FK1J220XP EEV-FK1J220XP Виробник : Panasonic Electronic Components EEV-FK%20Series.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 1.2 Ohms