Продукція > PANASONIC > EEV-FK1K151V
EEV-FK1K151V
EEV-FK1K151V Panasonic
ABA0000C1181.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 80VDC 150uF 20% Anti-Vibe AEC-Q200
на замовлення 4057 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 150UF 20% 80V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm), Height - Seated (Max): 0.543" (13.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 80 V, Impedance: 320 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 375 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 500 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEV-FK1K151V EEV-FK1K151V Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1181.pdf Description: CAP ALUM 150UF 20% 80V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
Height - Seated (Max): 0.543" (13.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 80 V
Impedance: 320 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 375 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 500 mA @ 100 kHz
на замовлення 250 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 80 V
Impedance: 320 mOhms