EEV-HA1A101WP
EEV-HA1A101WP Panasonic Electronic Components
EEV-HA%20%28HA%20Series%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 70 mA @ 120 Hz
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 70 mA @ 120 Hz.
Інші пропозиції EEV-HA1A101WP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEV-HA1A101WP EEV-HA1A101WP Виробник : Panasonic Electronic Components EEV-HA%20%28HA%20Series%29.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V