EEV-HA2A220P
EEV-HA2A220P Panasonic Electronic Components
EEV-HA (HA Series).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 60 mA @ 120 Hz
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 60 mA @ 120 Hz.
Інші пропозиції EEV-HA2A220P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEV-HA2A220P EEV-HA2A220P Виробник : Panasonic Electronic Components EEV-HA (HA Series).pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 100 V